Piknik Masası İzmir

AHŞAP PİKNİK MASASI

Gündelik yaşantımızda çoğu zaman kendimize ve sevdiklerimize vakit ayırmada güçlük çekiyoruz. Yorucu iş temposundan kendimize ayıracağımız zaman aralığı gün geçtikçe daralıyor. Evde yapılması gereken sorumluluklarla beraber çalışma hayatı da birleşince yapılacak aktivitelerin önü kapanıyor.

Oysa sevdiklerinizle geçireceğiniz küçük bir an ya da bir piknik tüm haftanın yorgunluğunu alacaktır. Düşündüğümüzde yerde, minik bir kilimle piknik yapmanın rahat olamayacağı düşüncesine varmamız çok normal. Bu durumda piknik masası tasarımlarımız çok daha fazla hoşunuza gidecektir. Rahatlığı ile beraber tüm ailenizi altına toplayabileceğiniz bu tasarım oldukça estetik bir görünüme sahiptir. Günün yorgunluğunu, hayatın stresini bir kenara bırakarak ahşap piknik masası eşliğinde güzel bir gün geçirebilirsiniz.

Ahşap piknik masası hoş bir estetik görüntüye sahip olarak yerini almıştır. Ahşap seçimimizin nedenlerinden biri de geniş renk ve boyut çeşitlerinde bulunabilmesidir. Ayrıca ahşap ısı yalıtımını sağlamakla beraber dayanıklıdır. Bu özellikleriyle birleşince sıcacık bir ortamda piknik yapmanızı sağlıyoruz. Estetik görünüm açısından kolay şekil alması da olumlu özelliklerinden biridir. Ahşap çevre dostudur. Etrafına olumsuz etkisi yoktur, ayrıca etrafından da etkilenmez. Bu nedenle ahşap kullanımıyla doğru bir adım atıyoruz.

Doğal dayanımı yüksek olan kestane, meşe ve kayın tercih edilerek ürünleri hayata geçiriyoruz. Bunun yanı sıra ahşap da bakım istemektedir. Uzun ömürlü olmasının yanı sıra dış etkenlerden korumak amacıyla ahşap bakımı yapılmalıdır.

Ahşap piknik masası yalnızca piknik alanlarını değil bahçenizi de görünümüyle süsleyebilir. Tercih ederek çok yönlü kullanımından yararlanabilirsiniz. Yazın güneşin tadını bahçede çıkarmak isteyebilirsiniz. Dağınık bir şekilde oturmak yerine ahşap piknik masası sayesinde bir arada toplanarak sıcak bir ortam oluşturabilirsiniz. Sevdiklerinizle kendinizi hoş ve sıcak bir ortamda hissedeceksiniz.
Unutmayalım ki ahşap da bakım istemektedir. Evin dış yüzeyi 3-5 yıla kadar bakıma ihtiyaç duyar. Ahşap da gereken aralıklarla bakıma ihtiyaç duyar. Su, nem ve rutubetten korunması için belli aralıklarla bakım yapılması gerekmektedir.

Dilediğiniz şekilde tasarımlar sizleri bekliyor. Bahçe ve mekanlarınıza özel dayanıklı malzemelerle piknik masası tasarımlarımız hoşunuza gidecektir.

Geniş bir bahçeye sahipseniz iyi değerlendirerek bahçenize renk katabilirsiniz. Öncelik olarak geniş ve güzel bir tasarıma sahip piknik masasını bir köşeye koyarak bahçenize ayrı bir hava katabilirsiniz. Gelecek olan misafirlerinizin de bu fikir hoşuna gidecektir.

Ahşap seçimimiz ile sizlere kaliteyi sunuyoruz. Tasarımda önceliğimiz kalitedir. Ayrıca ahşabın toz çekmemsi hanımları mutlu edecektir. Evin her köşesini kaplayan tozdan bir türlü kurtulamazken ahşap seçimi ile bu durumdan kurtulabilirsiniz.

Yapılan araştırmalara göre ahşap yangına en güvenilir ve dayanıklı malzemelerden biri olduğu ispatlanmıştır. Ahşap piknik masası geniş ve rahatlığı sayesinde gün içinde birçok aktivitede yanınızda olacaktır.

Ansızın gelen misafirlerinizi bahçenizin en güzel köşesinde yerini almış olan piknik masanızda ağırlayabilirsiniz. Ya da salaş bir mekana daha samimi olabilmesi amacıyla ahşap piknik masasını tercih edebilirsiniz. Hepimiz için öncelik rahatlıktır. Bu durum göz önünde bulundurularak tasarımlarımız tercihlere uygun şekilde hazırlanmıştır. Kalite ile konforu aynı başlık altında işleyerek sizlere hizmet veriyoruz.

Usta çalışan kadromuzla sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Hedef kalitedir. Malzeme seçimlerimizde dayanıklı ve kaliteli malzemeleri tercih edip göze hitabı açısından çeşitli renkleri tasarımlarımızda işlemeye özen gösteriyoruz. Herkes için ortak karar kaliteli ahşap piknik masasını sizlere sunuyoruz.

Kalite ve özel tasarımları burada bulabilirsiniz. Amacımız sizlerin memnuniyetidir. Çeşitli şekil alternatiflerimizle sizleri memnun etmek tek hedefimizdir.

 

Hizmetlerimiz ile ilgili bir sorunuz varsa...

Lütfen bizi arayın ve e-mail gönderin.

telefon0532 749 57 25
sag