Kamelya İzmir

Kamelya İmalatı İzmir

Kamelya Modelleri

Engeller ve stresle dolu gündelik hayatımızda kendimiz için yapabileceğimiz aktiviteler oldukça sınırlanıyor. Ev işi, çalışma hayatı derken bir haftayı geride nasıl bırakıp geçtiğimizi anlayamıyoruz. Aslında yapmamız gereken şey çok kolay. Sevdiklerimizle geçireceğimiz birkaç saat tüm yorgunluğu ve stresi geride bırakacaktır.

Bu durumda evinizin bahçesinde yer edinecek olan bir kamelya sizi hayatın stresinden az da olsa uzaklaştırabilecektir. Ahşap kamelyalar estetik görünümüyle bahçenize ayrı bir hava katabilir. Bu sayede hem bahçenizde hoş bir görünüm oluşturup hem de huzurlu akşam oturmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ahşap kamelyalar tüm aileye sıcak bir ortam oluşturarak birleştirebilir. Rahat kullanımıyla da size ev ortamını aratmayacaktır.
Yaz aylarında kavurucu sıcakta evin içini pek tercih etmediğimiz doğrudur. Bu durumda ahşap kamelya tercihiniz çok doğru olacaktır. Sabah kahvaltılarını, çay saatlerinde gelen misafirleri ve akşam fasıllarını renklendirecek ahşap kamelyaların ömrü de oldukça uzundur.

Sabahları bir başınıza kamelyada kahve keyfi ile güne mükemmel bir şekilde başlayabilirsiniz. Ayrıca gelecek olan misafirlerinizi de ev konforu ile sıcacık bir ortamda ağırlayabilirsiniz. Gün içinde en güzel vakitlerinize vesile olacak ahşap kamelyalar renk ve model alternatifleriyle sizleri bekliyor.

En dayanıklı olan meşe, kayın ve kestane ağaçları tercihimizdir. Ayrıca kaliteyi hedefleyerek sizlere kullanışlı, uzun ömürlü ve dekoratif kamelyalar sunuyoruz.

Sabah kahvaltılarına, kahve ve çay fasıllarına ortaklık edecek kamelyalar da bakıma ihtiyaç duyacaktır. Belli aralıklarla bakım yapılırsa daha da uzun ömürlü olup böcek, nem gibi olumsuz etmenlere karşı kendini koruyabilecektir.

Renk ve model alternatifleri de mevcuttur. Bizim başlıca hedefimiz sizlerin memnuniyetidir. Rahatlık, kalite, renk ve tasarım alternatifleri ile sizlere oldukça güzel seçenekler sunuyoruz.

Günün her saatinde kullanabileceğiniz huzurlu ve sıcak bir mekan sunuyoruz. Yaz ve kış  aylarında üzerinin kapalı olması da oldukça kullanışlı hale getiriyor. Ayrıca dilerseniz kış aylarında kullanabilmek için dış yüzeyini camla kaplayarak kış bahçesi oluşturabilirsiniz.

Şekil ve renk seçimi  ile bahçenize uyumlu hoş bir ahşap kamelya edinebilirsiniz. Tüm ailenizi toplayarak samimi ve içten bir ortam oluşturabilirsiniz. Sizler için sunduğumuz seçenekler hizmetinizdedir.

Kamelya Yapan Firmalar İzmir

Ahşap seçimimizin asıl nedeni dayanıklı, renk ve boyut seçeneklerine sahip olmasıdır. Dilediğimiz şekilleri rahatça vererek hoş ahşap kamelyalar ortaya çıkarıyoruz. Usta kadromuzla beraber ahşap adına tüm tercihleriniz için seçeneklerimiz mevcuttur.  Kalite ve güveni birleştirerek sizlere hizmet veriyoruz.

İş hayatı ya da ev işi derken kendimize ve özellikle ailemize çok fazla vakit ayırabildiğimiz söylenemez. Bu nedenle ahşap kamelya tercihi ile ailenizi bir arada toplayarak hoş bir ortam oluşturmanız da artık mümkün olacaktır.

Ahşabın yapılan yangın araştırmalarına göre en dayanıklı olduğu da ispatlanmıştır. Ayrıca ahşap ısı yalıtım özelliğine sahiptir. Ev hanımlarının hoşuna gidecek özelliklerinden biri ise toz çekmemesidir. Evde baş edemediğimiz tozlar bahçede bizi bırakıyor olacak. Ahşap kamelya çok yönlü kullanımıyla bahçenin en güzel yerini renklendiriyor.

Dayanıklı oluşu ve kalitesi sizleri düşünerek tasarlanmıştır. Kalite ve estetik görünümü birleştirerek sizlere sunuyoruz. Ahşap üstün estetik ve akustik özelliklere sahiptir. Dekorasyon ve estetiğin kusursuz sunulduğu tek adres olarak sizleri bekliyoruz.

 

Hizmetlerimiz ile ilgili bir sorunuz varsa...

Lütfen bizi arayın ve e-mail gönderin.

telefon0532 749 57 25
sag