Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Çetin Orman Ürünleri yaklaşık 10 yıllık bir geçmişe sahibiz. Yaptığımız işler ve faaliyetler konusunda her geçen gün daha kaliteli ve şık projeler üretmeye gayret etmekte ve kendimizi bu alanda sürekli geliştirmekteyiz. Bu konuda dünyadaki ahşap sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.

Bilgi birikimi ve tecrübemizi tüm projelerimize yansıtmak en büyük gayemiz. Geçmiş tarihlerde yapmış olduğumuz projelerin, ihtyaç doğrultusunda gerek bakımı gerekse de teknik konularda satış sonrası desteğimiz 7/24 devam etmektedir.

Özel ürünler ile yaşamınıza 70 ile 100 yıl gibi uzun bir süre ortak olacak malzeme ve ürünleri üretmekte ve işlemekteyiz.

Söz konusu ahşap olunca, yaşam alanından park ve bahçelerinize, evcil hayvanlarınıza; inşaatlarınızın temelinden çatısına kadar bütün ihtiyaçlarınızı bizden temin edebilirsiniz.

Malzemelerimizi ve ürünlerimizi Menderes'teki imalathanemizde şeffaf olarak hammadeden ürünün son şekline kadar tüm süreci izleyebilirsiniz. Yaptığımız işlere, ürünlerimizin kalitesine ve işçiliğimize güveniyoruz.

 

Hizmetlerimiz ile ilgili bir sorunuz varsa...

Lütfen bizi arayın ve e-mail gönderin.

telefon0532 749 57 25
sag