Ahşap Ev İzmir

Ahşap Ev İzmir

İzmir her zaman sevilen ve farklı hissettiren bir şehir olmuştur. Özellikle sakinliği ve doğal güzellikleri sebebi ile "tam emekli kenti" söyleminin çokça kullanıldığı bir şehrimizdir. Deniz kenarındaki küçük ilçeleri ve beldeleri ile doğa ile iç içedir. Biraz iç kesimlerde de yeşil ile iç içe yerleşim yerleri mevcuttur. Şehrin merkezinden kaçmak isteyen İzmir'liler özellikle bu bölgeleri tercih etmektedir. Küçük bir arsa satın alıp buna ahşap ev yapmak her İzmir linin hayalidir diyebiliriz.

izmir ahşap ev

Menderes İzmir'in en hızlı gelişen ilçesidir. Menderes ahşap ev talepleri artış göstermiştir ve özellikle bu bölgedeki ahşap ev yapan firmalar arasında taleplerin çoğunu karşılayan Çetin Orman Ürünleri, modern, sağlam ve sağlıklı yapıları ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır. Ahşap ev yapımı sonrasında da teknik destek ve gerektiğinde yıllar sonra bile tamir konusunda destek vermektedir. Böylece satış sonrası müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.

Sadece Menderes değil aynı zamanda Urla ahşap ev yapımı ve ahşap ev Seferihisar bölgesinde de artış göstermiştir. İzmir'in yeşili ve denizi ile meşhur ilçesi Seferihisar sakin ve sessiz yapısı ile tercih sebebi olurken şehir merkezine de çok uzak olmaması bu bölgeye olan ilgiyi arttışmıştır. İnsanlar haftasonu şehrin gürültüsü ve kalabalığından kaçmak için burayı tercih etmektedir. Seferihisar da ahşap ev yaptıran kişilerin sayısı da oldukça fazladır. Hatta son yıllarda, şehir merkezindeki evini satıp; Seferihisar'a yerleşen ve işine buradan gelip giden aile sayısı da oldukça fazladır.

Kısacası ahşap ev izmir de oldukça talep görmektedir. Ahşap ev tercihinde birçok şey etkilidir ancak yapılacak yer ve ahşabın uzun ömürlü olması, sağlık açısından daha faydalı olması ve doğal olması en büyük tercih sebeplerinden birkaçıdır.

Ahşap Ev Modelleri

Çetin Orman Ürünleri olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun özel tasarım ahşap ev modelleri yapmaktayız. Müşterimizin zevki, kullanılacak alanın durumu ve kullanım amacı gibi birçok duruma bağlı olarak yapacağımız ahşap ev modelleri İzmir içinde belirleyici olmaktadır. Ahşap ev modeline karar vermeden önce yerinizin bir analizi yapılmalı ve sizin beklentiniz göz önüne alınmalıdır.

Ahşap Ev Fiyatları

Ahşap ev fiyatları İzmir içindeki bölgeye göre ve yapılacak evin modeline, büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Çetin Orman Ürünleri olarak bizde ahşap ev fiyatları metrekare üzerinden hesaplanmaktadır. İzmir için ahşap ev metrekare fiyatı 900 TL den başlayan fiyatlar ile kredi kartına 9 taksit imkanı da vardır. Ancak daha net fiyat verilebilmesi için bizi arayabilir ve detaylar konusunda bilgi alabilirsiniz. Her proje özel üretim olduğu için fiyatlar değişebilmektedir.

Ahşap Evin Faydaları

Ahşap evin faydaları oldukça fazladır. Özellikle ağacın faydası saymakla bitmez. Doğal bir malzeme olmasından dolayı artıları fazladır. Öncelikle sağlık açısından oldukça faydalıdır. Ahşap evin sağlık açısından zararı kesinlikle sıfırdır. Hatta ahşap evlerin içerisindeki gıdaların ömrü bile betonarme eve göre daha uzun olabilmektedir.

Isı yalıtımı açısından diğer malzemelerin yanında ahşap en etkili malzemedir. Çatı izolasyonu düzgün ve kaliteli yapıldığında yaz günleri sıcak, kış günleri soğuk kesinlikle içeriye girememktedir. İçerisi kolayca ısıtılabilmekte ve soğutulabilmektedir. Ahşap evlerde rutubet kesinlikle sıfırdır.

ahşap ev izmir

ahşap ev

ahşap kulübesi izmir

ahşap ev yapımı

 

Hizmetlerimiz ile ilgili bir sorunuz varsa...

Lütfen bizi arayın ve e-mail gönderin.

telefon0532 749 57 25
sag